افتخار مجموعه  سالن زیبایی و عروس essaywriterusa.comسما این است که با اطمینان کامل و با احترام به حسن سلیقه شما عروس گرامی به بهترین شکل خدمات سالن را در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از پک های ویژه و VIP عروس سما زیبایی شما را در ماندگارترین شب زندگی تضمین می کنیم .

در اینستاگرام منتظرتان هستیم.

پک ویژه عروس

خدمات پوست ، مو، ناخن ، اپیلاسیون ، ماساژ ، تاج و تور

خدمات استثنایی عروس

شینیون و میکاپ،رنگ و هایلایت شب عروسی، براشینگ 

کاشت ناخن موقت، پاکسازی صورت، لنز ، لیفتینگ،اصلاح و ابرو و لنز

کیفیت و کمیت در کنار هم

با استفاده از مشاوره کارشناسان ما بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت دریافت کنید.

با استفاده از پک عروس سما، شاهد نتیجه ای فراتر از تصور خود خواهید بود.

چرا عروس سرای سما را  انتخاب کنم؟

1 . مشاوره و قرارداد شفاف

مجموعه سما نمونه کارهای خود را به شما نشان می‌دهد، نیازها و دغدغه‌های شما را می‌شنود، مشاوره می‌دهد و نهایتاً قرارداد شفافی را با شما امضا می‌کند و در روز عروسی هیچ هزینه‌ی اضافی بر قرارداد، گرفته نمی‌شود.

2 . هماهنگی کامل قبل از روز عروسی

متخصصین سالن زیبایی سما، روز قبل از cell phone spy without access to target phone عروسی با شما تماس می‌گیرند و مراحل اجرای کار را مجدداً با شما هماهنگ می‌کنند. سلیقه‌ها و حرف‌های شما را می‌شنوند تا بتوانند خدمات بهتر و مطابق با نظر شما را ارائه دهند.

3 . آرامش و زمانبندی دقیق

مهمترین نکته‌ای که در روز عروسی باید به آن توجه نمود، حفظ آرامش و نشاط شماست. سالن زیبایی سما هیچ کاری را به شما تحمیل نمی‌کند، به شما مشاوره تخصصی می‌دهد و به درخواست‌های شما کاملاً دقت و سعی به برآورده نمودن آنها می‌نماید.  سما تلاشش بر این است که عروس رأس ساعت مورد نظر خود آماده شود و استرس او مضاعف نگردد. روش کار، رفتار پرسنل و شرایط محیط به نحوی است که شما در تمامی زمان آماده شدن در آرامش کامل باشید.

4 . دوام و ثبات آرایش عروس

یکی از دغدغه‌های مهم آرایشگرهای سالن زیبایی سما، دوام و ثبات آرایش با توجه به نوع پوست شماست. ما این موضوع را تضمین می‌کنیم.

5 . عضویت در باشگاه عروس‌های سالن زیبایی مریم رئوف

تمامی دوستانی که آرایش عروس خود را به ما سپرده باشند، به عضویت باشگاه عروس‌های سما درآمده و به مناسبت‌های مختلف، خدمات رایگان و یا تخفیفی را می‌توانند از سالن زیبایی ما دریافت نمایند.

شینیون مو سالن زیبایی سما

شماره تماس، مشاوره و تعیین وقت قبلی

0919-9303898